Wellness Grand hotela Permon

nachádzate sa: Úvod / Wellness Grand hotela Permon

Túžite po dokonalom oddychu? Zažite pravý wellness hotel...
Pozývame Vás na magické miesto oddychu a zdravia, do jedného z najväčších a najobľúbenejších wellness hotelov na Slovensku.
Ocitnite sa vo svete plnom pokoja a relaxácie, ktorý Vás očarí...
Navštívte najväčší hotelový wellness komplex na Slovensku - PERMON'S PARADISE, ktorý je skutočným rajom wellnessu.
PERMON'S PARADISE tvorí 5 častí: SAUNA Paradise, AQUA Paradise, KIDS' Paradise, SPA Paradise, BEAUTY Paradise.
 

Otváracie hodiny hotelového wellness komplexu PERMON'S PARADISE
AQUA & KIDS´& SAUNA Paradise pondelok - piatok 13:00 - 22:00 hod.
AQUA & KIDS´& SAUNA Paradise sobota, nedeľa, prázdniny (v SR), sviatky 10:00 - 22:00 hod.
SPA Paradise & BEAUTY Paradise pondelok - nedeľa 10:00 - 22:00 hod.


Balneorecepcia - SPA Paradise:   tel. +421/524 71 08 44

Aktuálne zmeny a oznamy>>
Cenník>>
Návštevný poriadok
Wellness mapka


SAUNA Paradise

galery_image_636.jpgVstúpte a pocítite  výnimočnosť  unikátneho  komplexu  sáun,  vodných   a  parných  kúpeľov s výhradne prírodnými látkami, ktoré Vám zaručujú jedinečnú prírodnú liečbu. Neopakovateľnú atmosféru celkového uvoľnenia tu vytvára bylinková i eukalyptová inhalácia, rímsky kúpeľ, fínska sauna, vitálny dážď, pravek, neobvyklé solárium, duša  vody i tepidárium. Dokonalosť komplexu dotvára divoká rieka so svojimi tajomnými zákutiami, masážnymi ležadlami a perličkovou vaňou s hviezdnou oblohou. Permon Paradise je jediné wellness na svete s rozprávkovým svetom krištáľového jazierka pod Kriváňom. Tajomstvá, ktoré ukrýva (vírivku, magický medvedí brloh, impozantnú soľnú jaskyňu) vám prinesú rozprávkové pocity šťastia a uvoľnenia. V štýlových chalúpkach objavíte pastiersku izbu, parnú saunu s voňavou mätou a parnú aromatickú sprchu.

SAUNA Paradise, harmonické spojenie hydroterapie a aromaterapie... Miesto, kde vyniknú protiklady chladu a tepla, čistého a vôňou nasýteného vzduchu, hry tvarov a farieb, ticha a príjemnej hudby...

SAUNA Paradise - jedinečný komplex, viac ako 30 atrakcií o rozlohe 1620 m2, najväčší saunový svet na Slovensku.

Do časti SAUNA Paradise je vstup deťom do 6 rokov zakázaný.
Deťom od 6 do 12 rokov je vstup do časti SAUNA Paradise
 povolený len v sprievode rodičov.AQUA Paradise

MC_140127_PERMON_4226_small.jpgVodný raj pre deti i dospelých, nový AQUA Paradise o rozlohe 946 m2. Aqua je voda, voda je zdravie... Ponorte sa do bazéna (25x12 m) s plaveckou dráhou so zrkadlovým odrazom Kriváňa na hladine. Pohodovú atmosféru vytvára perlička s jemným podsvietením, telové a chodidlové masážne trysky alebo vodné chrliče. Radosť z vody umocní 63m dlhý tobogán so svietiacimi obrázkami a široká šmykľavka so samostatným dojazdovým bazénom. Nalaďte svoje zmysly na odpočinok a oddychujte v relaxačnej whirlpool s neopakovateľným výhľadom na majestátny štít Kriváňa. AQUA Paradise, miesto plné vody, radosti a pohody...KIDS´Paradise

ryba_had.JPGVaše deti zažijú veľa zábavy v detskom bazéne s rozmermi 6x3m a teplotou vody 33 °C. KIDS Paradise sa skladá z dvoch častí, ktoré spája „Baby šmykľavka“. Vrchný bazénik má hĺbku 32 cm a spodný postupne sa zvažujúcu hĺbku od 32 cm do 1cm. Plytší bazénik je vhodný aj pre najmenšie „slniečka“. Deti sa môžu zabávať chytaním bubliniek z „perličky“ a do sýtosti sa vyšantia pod malým „detským vodotryskom“. Veselá modrá šmykľavka zatočená v tvare hada s názvom „Kobra“ a milý „Medveď“ sú medzi našimi najmenšími veľmi obľúbené!

 

SPA Paradise

MC_140129_PERMON_6831_small.jpgNechajte   sa   rozmaznať   príjemnými  masážami,    perličkovými    kúpeľmi    na  uvoľnenie
a blahodarnými zábalmi. Vychutnajte si romantické kúpele „Len TY a JA“ a nezabudnuteľné špeciality SPA Paradise, ktoré polahodia Vášmu telu a upokoja Vaše zmysly. Pestrú ponuku komplexných wellness služieb hotelového SPA centra uzatvárajú liečebné procedúry (magnetoterapia, suchý uhličitý kúpeľ, sírový kúpeľ, parafín, oxygenoterapia, bioptron, inhalácie).
SPA Paradise, dokonalá starostlivosť o Vás a Vaše zdravie...

 

BEAUTY Paradise

2011-11-16_mc_Permon_12581_small.jpgOddajte sa exkluzívnym wellness ošetreniam SOTHYS Paris! V hotelovom centre BEAUTY Paradise sa každý stane krajším. Vyskúšajte naše kozmetické služby v príjemnom prostredí s profesionálnym personálom.
BEAUTY Paradise, čarovné wellness ošetrenia pre Vás a Vaše telo...

 

 

Grand hotel PERMON ****, Vysoké Tatry (Podbanské), SLOVAKIA
Grand hotel Permon, s.r.o., so sídlom Pribylina 1486, 032 42 Pribylina
IČO: 44 130 651
Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu v Žiline, oddiel Sro, vložka číslo 20694/L.
Tel.: +421/524 71 01 11           Fax: +421/524 49 01 33           E-mail: hotelpermon@hotelpermon.sk