Morská terapia

nachádzate sa: Úvod / SPA Paradise / Morská terapia

Jemný telový píling (citlivá pokožka)
OČISŤUJÚCI TELOVÝ PEELING BEZ SOLI. Peeling bez soli s rozdrvenými lastúrami hlboko čistí pokožku. Odstraňuje nečistotu a odumreté bunky čím pokožke umožní opäť dýchať. Výťažky z riasy laminaria vyživujú, zmäkčujú pokožku, vracajú jej žiarivosť a sviežosť, aktivujú krvný obeh.

Hlavné zložky: morské výťažky /riasa laminaria/, rozdrvené morské lastúry

Doba trvania: 10 - 15 minút
Cena: 7 EUR


Kontraindikácie: peelingové ošetrenia sa neodporúčajú pri opakovaných oparoch, po slnečnej expozícii, pri akomkoľvek kožnom ochorení a akútnom ochorení a liečbe. /neodporúča sa ani pár hodín po depilácii/Telový píling s morskou soľou "Vôňa mora"
OČISŤUJÚCI TELOVÝ PEELING SO SOĽOU. Čistiace peeling so soľou so zvlhčujúcim účinkom, zlepšuje textúru pokožky a navracia jej lesk, odstraňuje odlupuje odumreté bunky, nasycuje organizmus minerálmi, obnovuje a udržiava hydratáciu pokožky, vyživuje a chráni pokožku. Vďaka výťažku z harmančeka má protizápalový účinok a zmäkčuje pokožku.

Hlavné zložky: morská soľ, ricínový olej, včelý vosk, výťažok z harmančeka, výťažok z broskyne

Doba trvania: 10 - 15 minút
Cena: 9 EUR

Kontraindikácie: peelingové ošetrenia sa neodporúčajú pri opakovaných oparoch, po slnečnej expozícii, pri akomkoľvek kožnom ochorení a akútnom ochorení a liečbe. /neodporúča sa ani pár hodín po depilácii/Zábal z morských rias (možnosť výberu: zábal na chudnutie a spevnenie ALEBO zábal z rias "Fucus" ALEBO zábal z rias "Lithothamnium" ALEBO zábal z rias "Laminaria")
ZÁBALY Z RIAS NA CHUDNUTIE A SPEVNENIE

Tento zábal je špeciálne na zoštíhlenie, ale vďaka obsahu riasy Fucus dodáva pokožke aj elastickosť a pevnosť. Spolu s kaolínom /biela hlina/ podporuje zmenšovanie opuchov, stagnačných javov vo vrstve podkožných buniek a celulitídy. Okrem toho zábal pokožku vyživuje, zásobuje minerálmi, zmäkčuje.

Hlavné zložky : Lithothamnim calcareum, Fucus, Kaolín

Doba trvania: 25 minút
Cena: 19 EUR

Indikácie: detoxikácia, celková stabilizácia látkovej výmeny, prejavy lipodistrofie (celulitída 1 - 4 stupňa), odbúravaniue tukových usadenín, regenerácia buniek pokožky, obnovenie tonusu pokožky, nasýtenie organizmu minerálmi
Kontraindikácie: infekčné choroby, horúčkovité ochorenia, vážne choroby srdca, akútne tromboflebitídy, zápalové reumatické ochorenia v akútnom štádiu, nádorové ochorenia s metastázami, akútne ochorenia kože a zápaly, akútne poranenia a krvácanie, tehotenstvo, neodporúča sa bezprostredne po hlavnom jedle, alergia na jódHrejivý zábal "Thermo zábal" z morského bahna a rias "Laminaria" 
TEPELNÉ ZÁBALY NA CHUDNUTIE: vysoká koncentrácia rozdrvených rias Laminaria digitata v tomto zábale pomáha aktivovať spaľovanie kalórií a prebytok tukov v organizme. Vďaka prítomnosti horčíkových solí, ktoré sa po zmiešaní s vodou rýchlo ohrievajú, sa zosilňuje pôsobenie aktívnych komponentov, ktoré spoločne pôsobia na tukové tkanivo. Morské bahno stimuluje obnovu buniek, odvádza toxíny.
Zábal je vhodný na podporu odbúravania tukových usadenín, celulitídy, vylučovania toxínov a vyživovanie pokožky minerálmi, zároveň uvoľňuje šľachy, svaly, kĺby a celkovo prehrieva organizmus.

Hlavné zložky: Laminaria Digitata, morské bahno

Doba trvania:
25 minút
Cena:
19 EUR


Indikácie: detoxikácia, celková stabilizácia látkovej výmeny, prejavy lipodistrofie (celulitída 1 - 4 stupňa), odbúravaniue tukových usadenín, regenerácia buniek pokožky, obnovenie tonusu pokožky, nasýtenie organizmu minerálmi
Kontraindikácie: infekčné choroby, horúčkovité ochorenia, vážne choroby srdca, akútne tromboflebitídy, zápalové reumatické ochorenia v akútnom štádiu, nádorové ochorenia s metastázami, akútne ochorenia kože a zápaly, akútne poranenia a krvácanie, tehotenstvo, neodporúča sa bezprostredne po hlavnom jedle, alergia na jód

Tepelné zábaly sa dalej neodorúčajú osobám s kardiovaskulárnym ochorením, osobám používajúcim kardiostimulátor, pri vysokom krvnom tlaku, pri precitlivenosti na teplo, pri akútnych zápaloch, kde teplo môže zvyšovať bolesť.Zábal z morského ílu
ZÁBAL Z MORSKEJ HLINY – morský íl

Morský íl ťažený z hĺbky viac ako 10 m má unikátne vlastnosti , neobsahuje žiadne škodlivé prímesi a je známy hlavne pre veľký obsah minerálov a stopových prvkov. Morský íl absorbuje nečistoty a toxíny z tela, obnovuje rovnováhu minerálov, zlepšuje stav pokožky, podporuje krvný obeh, veľmi vhodný pri reumatizme, znižuje zápaly, opuchy a bolesti /napr. svalov, kĺbov/. Vhodný aj ľahšie popáleniny.

Hlavné zložky: Morský íl , Levanduľový olej 

Doba trvania: 25 minút
Cena:
19 EUR


Indikácie: detoxikácia, celková stabilizácia látkovej výmeny, prejavy lipodistrofie (celulitída 1 - 4 stupňa), odbúravaniue tukových usadenín, regenerácia buniek pokožky, obnovenie tonusu pokožky, nasýtenie organizmu minerálmi
Kontraindikácie:
infekčné choroby, horúčkovité ochorenia, vážne choroby srdca, akútne tromboflebitídy, nádorové ochorenia s metastázami, akútne ochorenia kože, akútne poranenia a krvácanie, tehotenstvo /pri aplikácii v oblasti chrbta a brucha, neodporúča sa bezprostredne po hlavnom jedle, alergia na jódJemná masáž olejom (možnosť výberu: zoštíhľujúci krém ALEBO odvodňujúci olej ALEBO olej na spevnenie pokožky)

ODVODŇUJÚCI MASÁŽNY OLEJ
Odvodňujúci masážny olej je bohatý na rastlinné a éterické oleje (obsahuje olej z tymiánu, cyprusu, škorice, jalovca, rozmarínu, šalvie, mäty piepornej, citrónu, hroznových semiačok). Táto kombinácia má silný odvodňujúci účinok, pomáha rozkladať tukové usadeniny, spevňuje pokožku a zlepšuje krvný obeh.

Použitie: Olej je vhodný ako záverečný prostriedok po procedúre alebo na masáž. Olej môžeme použiť spolu s Čistiacou morskou soľou a vykonať peelingovú masáž /soľ sa postupne vstrebe do pokožky/ pred vybranou procedúrou. Pár kvapiek oleja odporúčame pridať aj do zábalov.

SPEVŇUJÚCI MASÁŽNY OLEJ
Spevňujúci masážny olej kombinuje rastlinné výťažky a esenciálne oleje pšenice, mäty piepornej a rozmarínu, ktoré obnovujú ochrannú funkciu pokožky, stimulujú vytváranie nových buniek pokožky a celkovo priaznivo pôsobia na pokožku a tkanivá, ktoré sa stávajú pevnejšie.

Účinky: tónovanie pokožky, obnova ochrannej funkcii pokožky, obnova pružnosti a zvýšenie pevnosti pokožky, zmäkčenie pokožky, protizápalový účinok

Hlavné zložky: olej z pšeničných výhonkov, rozmarínový olej, olej z mäty piepornej, olej z révových zŕn, olej z hroznových jadierok

Doba trvania: 5 - 10 minút
Cena:
 7 EUR

Použitie:
Olej je vynikajúci prípravok na masáže vďaka silnej kĺzavosti a príjemnej konzistencii. Na masáž stačí pár kvapiek. Olej môžeme použiť spolu s Čistiacou morskou soľou a vykonať masáž /soľ sa postupne vstrebe do pokožky/ alebo telový peeling pred vybranou procedúrou. Pár kvapiek oleja odporúčame pridať aj do zábalov na chudnutie alebo na spevnenie.

 

Pri procedúrach z radu "Morská terapia" odporúčame kombináciu: píling + zábal + jemná masáž olejom.

Grand hotel PERMON ****, Vysoké Tatry (Podbanské), SLOVAKIA
Grand hotel Permon, s.r.o., so sídlom Pribylina 1486, 032 42 Pribylina
IČO: 44 130 651
Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu v Žiline, oddiel Sro, vložka číslo 20694/L.
Tel.: +421/524 71 01 11           Fax: +421/524 49 01 33           E-mail: hotelpermon@hotelpermon.sk