Netradičné masáže

nachádzate sa: Úvod / SPA Paradise / Netradičné masáže
Relaxačná masáž tváre, krku, dekoltu 
Doba trvania: 20 minút

Cena: 10 EUR 


Aromamasáž s peelingom „Znovuzrodenie“
Masáž s peelingom je ukľudňujúca relaxačná masáž. Patrí k nej príjemná atmosféra a vonné éterické oleje. Pozostáva z masáže jemným peelingom, v ktorom sa nachádzajú jemné obrusujúce častice, ktoré počas masáže odstránia odumretú kožu, prekrvia a zregenerujú pokožku. Potom nasleduje telové ošetrenie bambuckým maslom a masáž vonným olejom. Peeling sa vyrába z cukru, soli, kokosu a kávy. Táto masáž je jemná a uvoľňujúca. Po vybratí správnej vône už môžete nerušene odpočívať a relaxovať. Vnemy sa Vám pri „Znovuzrodení“ rozšíria a načerpáte novú silu zdolávať aj tie najťažšie prekážky.
 
Doba trvania: 25/45 minút
Cena: 19 EUR/26 EUR
 
Odporúčanie: Po procedúre Vás masér natrie masážnym olejom, ktorý Vašu pokožku príjemne hydratuje.
 
Indikácie: bolestivosť svalov, kĺbov a šliach, bolesti chrbta, šije, svalov a hlavy, odburáva odpadové látky 
Kontraindikácie: horúčky a infekčné ochorenia, akútne zápalové ochorenia a zlyhávanie dôležitých životných funkcií, infekcie kože a plesňové ochorenia, lokálne postihnuté miesta po zápaloch žíl a trombóze, hnačkové ochorenie a ochorenia s krvácaním v stolici, plný žalúdok - bezprostredne po jedle, plný močový mechúr, tehotné ženy a 2 mesiace po pôrode, masáž brucha pri menštruácii, miesta nádorov, materských znamienok a rôznych výrastkov na koži, ktoré nevyšetril lekár, vysoký krvný tlak, osteoporóza, alergia


Jogurtová masáž "Jogurtové pohladenie"

Vitamíny, minerály, mliečne cukry a stopové prvky, ktoré telový jogurt obsahuje, majú veľmi priaznivý a pozitívny vplyv na našu pokožku. Telový jogurt má na pokožku dva základné účinky - hydratuje a čiastočne vyhladzuje a tiež má schopnosť ľahko pomôcť pri hojení drobných rán. Telový jogurt Vašu pokožku osvieži a zasýti. Jogurtová masáž je veľmi vhodná pre suchú a citlivú pokožku, a v letnom období je priamo ideálne ako regenerácia po opaľovaní.
V kombinácii s pílingom má jogurt výrazne vyživujúce schopnosti. Píling umožňuje odstránenie odumretých buniek a pokožka tak môže lepšie vstrebávať jogurt, ktorý sa do nej úplne vsakuje. Jogurtová masáž detoxikuje, vyživuje a regeneruje pokožku celého tela. Koži sa navracia pevnosť a pružnosť, je jemná a vláčna.

Doba trvania: 25/45 minút
Cena:
19 EUR/26 EUR

Indikácie
: bolestivosť svalov, kĺbov a šliach, bolesti chrbta, šije, svalov a hlavy, odburáva odpadové látky
Kontraindikácie: horúčky a infekčné ochorenia, akútne zápalové ochorenia a zlyhávanie dôležitých životných funkcií, infekcie kože a plesňové ochorenia, lokálne postihnuté miesta po zápaloch žíl a trombóze, hnačkové ochorenie a ochorenia s krvácaním v stolici, plný žalúdok - bezprostredne po jedle, plný močový mechúr, tehotné ženy a 2 mesiace po pôrode, masáž brucha pri menštruácii, miesta nádorov, materských znamienok a rôznych výrastkov na koži, ktoré nevyšetril lekár, vysoký krvný tlak, osteoporózaMasáž „Pregnancy“ (masáž pre tehotné)
Pregnancy masáž je masáž určená pre budúce „maminy“, aby ste si oddýchli, uľavili boľavému, preťaženému chrbtu a nohám. Masírujeme po sediačky alebo na boku (stabilizovaná poloha). Záleží od tehotnej v akej polohe je jej najpohodlnejšie.
Masáž sa môže vykonávať na celom tele. Počas masáže sa nesmú priamo masírovať reflexné zóny. Masáž chrbta je vhodná pre tehotné, ktoré majú bolesti chrbtice, zle sa  im spí, cítia, že majú  stuhnutý chrbát,  šiju. Je veľmi príjemná, nakoľko je  jemná, uvoľní stuhnuté svalstvo a pri pravidelnosti i bolesť.Relaxačná masáž nôh celkovo pôsobí proti „ťažkým“ nohám a opuchom. Masážou nôh sa zrelaxuje celé telo. Je to čisto relaxačná masáž, nakoľko reflexná nie je vhodná pre tehotné ženy. Svaly a šľachy lýtka sa Vám príjemne uvoľnia a po masáži sa budete cítiť výborne.
 
Doba trvania: 15 minút 
Cena: 8 EUR
 
Odporúčanie: Masáž, po ktorej sa budúce mamičky budú cítiť oveľa lepšie, chrbát bude menej bolieť, nôžky odpuchnú...
 
Indikácie: bolestivosť svalov, kĺbov a šliach, bolesti chrbta, šije, svalov a hlavy, odburáva odpadové látky 
Kontraindikácie: horúčky a infekčné ochorenia, akútne zápalové ochorenia a zlyhávanie dôležitých životných funkcií, infekcie kože a plesňové ochorenia, lokálne postihnuté miesta po zápaloch žíl a trombóze, hnačkové ochorenie a ochorenia s krvácaním v stolici, plný žalúdok - bezprostredne po jedle, plný močový mechúr, masáž brucha pri menštruácii, miesta nádorov, materských znamienok a rôznych výrastkov na koži, ktoré nevyšetril lekár, vysoký krvný tlak, osteoporóza
 


Detská relaxačná masáž (pre deti vo veku od 10 do 15 rokov)
Je to vlastne jemná masáž. Prispieva k harmonizácií detského organizmu, ovplyvňuje svalstvo a tým správne držanie tela, podporuje tok krvi a lymfy, stimuluje pokožku a jednotlivé nervové zakončenia, napomáha prúdeniu energie v tele, zvyšuje obranyschopnosť organizmu.

Doba trvania: 15 minút

Cena: 8 EUR

Indikácie
:
bolestivosť svalov, kĺbov a šliach, bolesti chrbta, šije, svalov a hlavy, odburáva odpadové látky
Kontraindikácie: horúčky a infekčné ochorenia, akútne zápalové ochorenia a zlyhávanie dôležitých životných funkcií, infekcie kože a plesňové ochorenia, hnačkové ochorenie a ochorenia s krvácaním v stolici, plný žalúdok - bezprostredne po jedle, plný močový mechúr, masáž brucha pri menštruácii, miesta nádorov, materských znamienok a rôznych výrastkov na koži, ktoré nevyšetril lekárLomi - Lomi masáž (Havajská masáž)
LOMI LOMI je forma masáže, ktorá vznikla na Hawaiiských ostrovoch. LOMI LOMI masáž bola zo začiatku sprevádzaná tancom, ktorý sa tancoval okolo kamenného oltára, odkiaľ pochádza aj pomenovanie chrámový tanec. LOMI LOMI je liečebná masáž. Slúži k očisteniu a k náprave na fyzickej, emocionálnej, mentálnej a duchovnej úrovni. Jemná masážna technika celou plochou predlaktia spojená s láskavou energiou jemným spôsobom navodzuje pocit objatia a ochrany duchovnými silami a tým odstraňuje mentálne aj fyzické blokády. Táto masáž je sviatkom pre Vaše zmysly. Telo a duch tvoria neoddeliteľnú súčasť. Aj na Hawaii platí: „Ako vo vnútri tak i navonok.“
 
Doba trvania: 45 minút alebo 90 minút
Cena: 27 EUR/50 EUR
 
Odporúčanie: Je vhodná pri bolestiach pohybového aparátu, k regenerácii organizmu, po športovej záťaži, stimuluje lymfu, a tým rýchlejší odtok škodlivín.
 
Indikácie: bolestivosť svalov, kĺbov a šliach, bolesti chrbta, šije, svalov a hlavy, odburáva odpadové látky
Kontraindikácie: otvorené rany a modriny, kŕčové žily, infekcie kože a plesňové ochorenia, infekčné onemocnenie, hnačkové ochorenie a ochorenia s krvácaním v stolici, plný žalúdok - bezprostredne po jedle, plný močový mechúr , popáleniny, miesta nádorov, materských znamienok a rôznych výrastkov na koži, ktoré nevyšetril lekár, vysoký krvný tlak, osteoporźa, tehotenstvo
Lomi - Lomi masáž (Havajská masáž) + Masáž lávovými kameňmi "Načerpanie energie"
Doba trvania: 90 minút
Cena: 50 EUR
  Vákuová masáž "Bankovanie"
 

Bankovanie (niekedy tiež vákuo terapia) je vhodná doplnková metóda klasických masáží. Bankovanie je metóda stará niekoľko tisíc rokov, pochádzajúca zrejme zo starej Číny. Dokáže odstrániť bolesti chrbtice a pohybového aparátu a tiež priaznivo ovplyvňuje funkciu vnútorných orgánov.

Bankovanie spočíva v prikladaní sklenených alebo plastových vákuových nádobiek na pokožku. Vzduch v banke sa pred aplikáciou zohreje, banka sa tak po priložení prisaje na kožu, ktorú podtlak vtiahne dovnútra.

Pokožka sa prekrví a prudko zčervená. Môžete pocítiť mierne nepríjemný pocit, ľahké pnutie, ako keby ťahanie kože.

Doba trvania:  25 minút alebo 45 minút
Cena: 19 EUR/26 EUR


Indikácie: bolestivosť svalov, kĺbov a šliach, bolesti chrbta, šije, svalov a hlavy, odburáva odpadové látky
Kontraindikácie: otvorené rany a modriny, kŕčové žily, infekcie kože a plesňové ochorenia, infekčné onemocnenie, hnačkové ochorenie a ochorenia s krvácaním v stolici, plný žalúdok - bezprostredne po jedle, plný močový mechúr , popáleniny, miesta nádorov, materských znamienok a rôznych výrastkov na koži, ktoré nevyšetril lekár, vysoký krvný tlak, osteoporźa, tehotenstvo, pacienti s hemofíliou, krehkými cievami, tehotné ženy, ženy so silnou menštruáciou, pacienti s leukémiou a nádorovými ochoreniami, vysokou horúčkou, veľmi vysokým tlakom


Vákuová masáž Bankovanie" + Masáž lávovými kameňmi "Načerpanie energie"
Doba trvania: 90 minút
Cena: 50 EUR

Grand hotel PERMON ****, Vysoké Tatry (Podbanské), SLOVAKIA
Grand hotel Permon, s.r.o., so sídlom Pribylina 1486, 032 42 Pribylina
IČO: 44 130 651
Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu v Žiline, oddiel Sro, vložka číslo 20694/L.
Tel.: +421/524 71 01 11           Fax: +421/524 49 01 33           E-mail: hotelpermon@hotelpermon.sk