Svištia lúka (30)

nachádzate sa: Úvod / SAUNA Paradise / Svištia lúka (30)

V poradí už štvrtá fínska sauna nachádzajúca sa vnútri wellness komplexu má názov „Svištia lúka“.  Jedná sa o úplne nový typ modernej fínske sauny, ktorá má priaznivé účinky na zdravie človeka. Na svoje si v nej prídu aj naši najskalnejší hostia.

Pobyt vo fínskej saune zabezpečuje účinnú prevenciu proti rôznym chorobám a zvyšuje našu odolnosť. Teplo sauny pôsobí blahodarne na organizmus, uvoľňuje psychiku i svalstvo. Srdce bije síce o niečo rýchlejšie, ale rozšírením početných ciev v pokožke sa zmierni jeho námaha. Saunovanie je prirodzeným spôsobom  starostlivosti o telo. Potenie a opakované sprchovanie vedú k dôkladnému očisteniu pokožky. Teplo sauny zároveň podnecuje tvorbu nových buniek pokožky.

Teplota: 90 ˚C/105 ˚C

Účinky: Zvýšené prekrvenie a prehriatie môže zlepšovať pohyblivosť svalstva a kĺbov, prípadne znižovať bolesti. Saunovanie významne pôsobí ako prevencia pred rôznymi chorobami z nachladnutia, napomáha k odplaveniu nežiaducich látok. Prudkým zahrievaním a hneď schladením dochádza k rozširovaniu a zužovaniu ciev, čím sa cievy stávajú pružnejšími.

Indikácie: Vhodná pre chronické zápalové ochorenia dýchacích ciest, pohlavných a močových orgánov, srdcovocievny systém, chronické zápalové ochorenia pohybového systému, funkčné poruchy prekrvenia, vhodná pri liečbe horných dýchacích ciest, poruchách pohybového ústrojenstva, nespavosti, alergických stavoch.

 

Grand hotel PERMON ****, Vysoké Tatry (Podbanské), SLOVAKIA
Grand hotel Permon, s.r.o., so sídlom Pribylina 1486, 032 42 Pribylina
IČO: 44 130 651
Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu v Žiline, oddiel Sro, vložka číslo 20694/L.
Tel.: +421/524 71 01 11           Fax: +421/524 49 01 33           E-mail: hotelpermon@hotelpermon.sk