Bylinková inhalácia (1)

nachádzate sa: Úvod / SAUNA Paradise / Bylinková inhalácia (1)

Kombinácia troch liečivých byliniek s čarovnými účinkami. Rumanček kamilkový je skromný kvietok, ktorého obsahové látky sú terapeuticky mimoriadne prospešné. Zahaľte sa do mäkkej vône kamiliek, vône detstva, domova, vône kráľovnej liečivých rastlín. Pri inhalácii prevažuje liečivé pôsobenie pri bolestiach hlavy, rozrušenosti a nespavosti. Výrazne účinkuje pri ženských problémoch. Dúška tymiánová bola v rímskych kúpeloch rastlina obľúbená medzi mužmi, ktorí ju používali na dodanie fyzickej sily. Rozmarín lekársky patrí medzi chrámové rastliny a často sa spomína v súvislosti s láskou a zlepšovaním nálady. Inhalácia lieči chrípku i kašeľ, zlepšuje schopnosti mentálnej koncentrácie a je prostriedkom na nervovú vyčerpanosť.

Teplota: 45 ˚C/50 °C

Účinok: regeneračný, detoxikačný, posilnenie imunitného systému, povzbudzujúci.

Indikácie: Liečivé byliny sa používajú k liečbe a dezinfekcii dýchacích ciest, majú blahodárne účinky na ľudskú pokožku, pôsobia proti telesnej únave, bolesti hlavy. Inhalácia v príjemnej atmosfére má upokojujúce účinky.

Kontraindikácie:
hnisavé ochorenia kože, plesne, infekčné choroby, všetky choroby v akútnom štádiu, hypertenzia a známky obehového zlyhania, stavy po hlbokej trombóze, zhubné nádory, dekompenzovaný diabetes mellitus, epilepsia, inkontinencia moču a stolice, všetky akútne ataky chronických ochorení, dekompenzácia chronických ochorení, infekčné ochorenia, aktívna TBC, krvácavé stavy, psychické ochorenia, horúčkové stavy, febrílne stavy, tehotenstvo, relatívna kontraindikácia vek nad 70 rokov.

Odporúčanie: Inhalácie majú výrazné liečivé pôsobenie. Počas 15 minút dýchajte nosom, spočiatku plytko, neskôr nádychy prehlbujte.

Grand hotel PERMON ****, Vysoké Tatry (Podbanské), SLOVAKIA
Grand hotel Permon, s.r.o., so sídlom Pribylina 1486, 032 42 Pribylina
IČO: 44 130 651
Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu v Žiline, oddiel Sro, vložka číslo 20694/L.
Tel.: +421/524 71 01 11           Fax: +421/524 49 01 33           E-mail: hotelpermon@hotelpermon.sk