Telové ošetrenia "SOTHYS Paris"

nachádzate sa: Úvod / BEAUTY Paradise / Telové ošetrenia "SOTHYS Paris"
Senzorické „100 % personalizované ošetrenie tela (píling + masáž)
Prispôsobené senzorické ošetrenie podľa vášho výberu. Ošetrenie, ktoré môže byť vždy iné. Na výber máte tri masážne produkty a jeden produkt na píling. Unikátne textúry v kombinácii s vôňou podľa vlastného výberu.


Užite si unikátny zážitok v 3 fázach:

Predzvesť prebudenia – relaxačné masážne pohyby, ktoré terapeutka vykonáva cez uterák Vám pomôžu rýchlo sa ponoriť do utišujúceho sveta relaxácie.
Obrad ošetrenia – masáž alebo píling podľa vášho výberu. Zmyselný zážitok s relaxačnou hudbou špeciálne namiešanou podľa vôní ošetrenia.
Upokojujúci záver – na konci ošetrenia prichádza masáž dodávajúca silu, ktorá prebudí Vaše zmysly a pripraví Vás na návrat do stavu úplného uvoľnenia.

Vychutnajte si unikátny Uvítací protokol, počas ktorého si vyberiete vôňu a textúru masážneho produktu
Vyberte si vôňu vášho ošetrenia:
vôňa: citrón a listy pomaranča - osviežujúca a posilujúca
vôňa: vanilka a santalové drevo –  očarujúca a sladká
vôňa: pomaranč a cédrové drevo – pižmová a drevitá

Vyberte si textúru masážneho produktu:
Jemný masážny telový krém – vhodný pre dehydratovanú pokožku s tendenciou k vysušovaniu. Ľahká, nemastná texkúra, ktorá pôsobí ako príjmený osviežujúci balzám počas masáže celého tela. Obsahuje kukuričný olej a bambucké maslo pre výživu pokožky a glycerín pre hydratáciu.
Masážny telový olej – určený na suchú pokožu, ktorú zanechá jemnú a saténovo hladkú. Kukuričný olej vyživí, slnečnicový olej hydratuje a Vitamín E pôsobí ako antioxidant.
Mäkký masážny telový vosk – vynikajúci na veľmi suchú pokožku s tendenciou okamžite vstrebať produkt. Kukuričný olej a Vitamín E na pokožke vytvoria ochranný film, ktorý bráni jej vysušovaniu.

Sladký píling so soľou – obsahuje morskú soľ pre mechanické odstránenie odumretých buniek a remineralizáciu pokožky a jemné zrniečka bieleho cukru pre dokonale vyhladenú pokožku.

Doba trvania: 55 minút
Cena:
55 EUR


 
Senzorické „100 % personalizované ošetrenie tela (píling)

Doba trvania: 25 minút 
Cena: 30 EUR
 


Senzorické „100 % personalizované ošetrenie tela (masáž)

Doba trvania: 25 minút
Cena: 35 EUR 

„Beauty Garden ošetrenie: píling + masáž (s použitím bio kozmetiky)
Kombinácia celotelového pílingu a celotelovej masáže Beauty Garden®. Línia ekologických a organických produktov s rastlinnými aktívnymi ingredienciami zo záhrady Sothys. BIO rada (95% prírodných ingrediencií, 10% organických ingrediencií ).
Základ všetkých používaných produktov tvorí komplex WMA (Vegetal Moisturizing Activator ) = rastlinný, hydratačný aktivátor. Kombinácia vzácnych, aktívnych ingrediencií, ako sú: Hloh obyčajný, Angelika, višňové púčiky, rastlinný glycerín a organický slnečnicový olej bohatý na omega 6 a 9 mastné kyseliny.

Doba trvania: 50 minút
Cena: 55 EUR


 
„Beauty Garden píling (s použitím bio kozmetiky)
Tonizujúci píling z práškom z marhuľových jadierok odstráni odumreté bunky v súlade s prírodou a zanechá ju hladkú, jemnú a maximálne čistú.
 
Doba trvania: 25 minút 
Cena: 30 EUR
 


„Beauty Garden
masáž (s použitím bio kozmetiky)

Vynikajúca relaxačná masáž technikou Digi-Esthetique spolu s jedinečným masážnym olejom Vám pomôžu si oddýchnuť, relaxovať a vyživiť pokožku tela. Oddýchnite si, relaxujte...

Doba trvania: 25 minút
Cena:
 30 EUR„Ceremónia orientálnych vôní“ (Rituál s aromatickými mieškami)
Omladzujúci orientálny rituál s aromatickými vrecúškami. Rituál, ktorý čerpá inšpiráciu z Ázie. Prvým krokom je aplikácia Orientálneho pílingu, ktorý pomocou kukuričného oleja a muškátového orieška pokožku vyhladí a zanechá ju jemnú a vyživenú. Nasleduje dvojitá masáž, vykonávaná najprv rukami, potom pomocou aromatických vrecúšok s masážnymi kameňmi, ktoré sa namáčajú do teplého kúpeľa s Orientálnym olejom (obsahuje bambucké maslo pre výživu, upokojenie a zjemnenie pokožky) a korenistými prísadami. Tradičná masáž sa vykonáva podľa dávnych Indických tradičných techník.
 
Doba trvania: 60 minút
Cena: 50 EUR
 

   
Hanakasumi rituál  (Relaxačné ošetrenie na telo)
Koncept telového ošetrenia Sothys v štýle Japonskej kultúry. Jedinečný rituál sa začína úvodnou ceremóniou: Predzvesť prebudenia......., prípraví Vás na príjemný pocit z očisty pokožky pomocou nahriatého Pílingu z Ryžového púdru a kvetu čerešne, ktorý Vám terapeutka nanesie na celé telo. Počas pôsobenia enzymatického pílingu si vychutnáte špeciálnu japonskú masáž chodidiel. Pomocou pílingových rukavíc sa z pokožky odstránia odumreté bunky a negatívna energia. Po kompletnom uvoľnení a očistení pokožky na Vás čaká aj relaxačná masáž tela s liečivým karitovým maslom. Vitajte v relaxačnom svete v štýle Japonska...
 
Doba trvania: 75 minút
Cena: 50 EUR
 


Relaxačné čokoládové ošetrenie na telo
Máte radi čokoládu? Doprajte si skutočný čokoládový pôžitok a nezabudnuteľný zážitok! Dajte si pauzu a utečte do čokoládového sveta snov... Nechajte sa rozmaznať a doprajte si exkluzívne ošetrenie. Medovo-cukrový píling, hrejivý kakaový zábal a masáž s kakaovým maslom. Vynikajúce, netradičné textúry produktov Bernard Cassiére v kombinácii s profesionálnymi technikami Vám garantujú skutočný čokoládový zážitok.
 
Doba trvania: 85 minút
Cena: 60 EUR
 


Medové odvodňujúce ošetrenie na telo
Med, zázrak a dar prírody... Nielen pochúťka, ale aj všestranný liek a prvok v kozmetike, ktorý zaručí dlhodobý pocit dokonalej pleti. Doprajte si medovú relaxáciu... Vďaka profesionálnym medovým ošetreniam od Bernard Cassiere vyskúšate blahodarné účinky medu na vlastnej pokožke... Čaká na Vás kúzelný med vo všetkých podobách. Na privítanie šálka výborného čaju s medom a relaxačné medové odvodňujúce ošetrenie na telo. Medovo cukrový píling, relaxačná masáž nôh s medom a aplikácia odvodňujúceho gélu pre zjemnenie pokožky nôh, na celkové uvoľnenie a „ľahký krok“. Vynikajúce, netradičné textúry produktov Bernard Cassiére v kombinácii s profesionálnymi technikami Vám garantujú skutočný medový zážitok.
 
Doba trvania: 55 minút
Cena: 50 EUR
 


Soin Excellence Secrets de Sothys" ošetrenie teľa (masáž)
Magická atmosféra, luxus, sviečky, relaxačná hudba, zmyselné vône, ochranná ulita , v ktorej sa pozastavil čas, toto všetko zažijete pri celotelovej masáži. Globálne ošetrenie proti stresu a starnutiu má za úlohu obnoviť povrch pokožky a napnúť ju - strečingovýefekt.
 
Doba trvania: 25 minút
Cena: 40 EUR

 

Grand hotel PERMON ****, Vysoké Tatry (Podbanské), SLOVAKIA
Grand hotel Permon, s.r.o., so sídlom Pribylina 1486, 032 42 Pribylina
IČO: 44 130 651
Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu v Žiline, oddiel Sro, vložka číslo 20694/L.
Tel.: +421/524 71 01 11           Fax: +421/524 49 01 33           E-mail: hotelpermon@hotelpermon.sk