Nechtový dizajn

nachádzate sa: Úvod / BEAUTY Paradise / Nechtový dizajn
Suchá manikúra
Podľa potreby odstránenie starého laku. Úprava tvaru všetkých nechtov do rovnakej dĺžky, vždy hladiac na najkrajší necht a nakoniec naniesť výživu.

Doba trvania: 20 minút 
Cena:
4 EUR


Mokrá manikúra
je vhodná najmä pri problematickej kožičke okolo nechtov. Pri mokrej manikúre je úprava problematickej kožičky jednoduchšia, pretože pôsobením teplého roztoku dôjde k jej prekrveniu a zmäkčeniu. Kožička sa upraví a ošetrí a nasleduje postup suchej manikúry.

Doba trvania: 30 minút  
Cena: 
8 EUR


  
 
Japonská manikúra
Používa sa na ošetrenie lámavých a krehkých nechtov. Je to špeciálna pasta a prášok obsahujúci vitamíny a minerály. Najskôr sa pasta vmasíruje do nechtového lôžka a potom sa práškom "zapečatí" a preleští. Nechty sa počas tejto kúry nelakujú.


Doba trvania: 40 minút 
Cena: 15 EUR


 
Detská manikúra
Úprava tvaru všetkých nechtov do rovnakej dĺžky, vždy hladiac na najkrajší necht a nakoniec naniesť výživu alebo farebný lak.

Doba trvania: 20 minút  
Cena: 
6 EUR
  

Parafínový zábal
Ruky vydenzifikovať antispetikom, aplikovať masku. Ruky vložiť do parafínu - trikrát za sebou. Na ruky navliecť igelitové rukavice a potom termorukavice. Po 15 - 20 minútach, odstrániť parafín aj s rukavicou.


Doba trvania: 30 minút 
Cena: 10 EUR


Masáž rúk 
Starostlivosť o pokožku rúk. Ruky sú našim pomocníkom takmerpri každej práci a preto by sa im z času na čas mala poskytnúť chvíľka relaxácie. Masáž je zameraná na prekrvenie rúk, pomáha odstraňovať stres, napätie a navodiť pocit uvoľnena i osvieženia.
 

Doba trvania: 20 minút  
Cena: 8 EUR

Grand hotel PERMON ****, Vysoké Tatry (Podbanské), SLOVAKIA
Grand hotel Permon, s.r.o., so sídlom Pribylina 1486, 032 42 Pribylina
IČO: 44 130 651
Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu v Žiline, oddiel Sro, vložka číslo 20694/L.
Tel.: +421/524 71 01 11           Fax: +421/524 49 01 33           E-mail: hotelpermon@hotelpermon.sk